SSS


- Sipariş vermek için siteye üye olmam gerekiyor mu?

Hayır! Ama neden yolculuğumuza katılmayasın ki? Herhangi bir iletişim listemize seni asla bilgin dahilinde olmadan veya otomatik olarak eklemeyiz, herhangi veya hiçbir şeye üye olma seçeneği sana kalmış, fikir değiştirirsen bize haber vermen yeterli.

- Siparişim için nasıl ödeme yapabilirim?

Aşağıdaki seçeneklerden herhangi birini kullanarak ödeme yapabilirsin:

  • Kredi kartı: Kredi kartı ile ödeme yapmak istersen lütfen bize email veya telefon yoluyla ulaş, siparişini hemen tamamlayalım.
  • PayPal: Eğer PayPal hesabın varsa ve siparişini tamamlarken bu seçeneği seçtiysen, sana ödemeni tamamlayabilmen için özel bir link içeren bir email atacağız. Ödemelerin sipariş verildikten itibaren 3 iş günü içerisinde yapılması gerekiyor. Aksi takdirde siparişin iptal edilecek ve sipariş ettiğin ürün tekrar satışa açılacaktır.
  • EFT/Havale: EFT veya Havale yöntemiyle ödeme yapmak için aşağıdaki banka bilgilerini kullanabilirsin. Ödemelerin sipariş verildikten itibaren 3 iş günü içerisinde yapılması gerekiyor. Aksi takdirde siparişin iptal edilecek ve sipariş ettiğin ürün tekrar satışa açılacaktır.
Türkiye:
Garanti Bankası
Hesap Sahibi: Hüner Aldemir
IBAN: TR09 0006 2000 3430 0006 6689 52

 

- Siparişim ne zaman teslim edilir?
Her sipariş UPS tarafından sana ulaştırılır. Siparişinin son durumuyla ilgili her aşamada bir bilgilendirme emaili alacaksın. Siparişin bizden çıktığında, sana siparişini takip edebilmen için bir takip numarası göndereceğiz. Türkiye içi siparişler 3 iş gün içinde elinde olur, istisnalar her zaman mümkün tabi. Ne yazıkki gümrük prosedürleri nedeniyle uluslararası siparişler için tahmini teslim süresi veremiyoruz. Türkiye'deki gümrükten çıktığı andan itibaren siparişin için sorumluluk kabul edemiyoruz ama herhangi bir sorunla karşılaşırsan bize hello@tr-hunerthebrand.com adresinden yazabilirsin, elimizden geldiğince sana yardımcı olmaya çalışırız.   
- Politikalarınızı nerede bulabilirim?
İade Politikamıza buradan, Gizlilik İlkelerimize buradan ve Kullanım Şartlarımıza buradan ulaşabilirsin.

indirim ve etkinliklerden haberdar olmak için listemize kayıt ol, ilk siparişinde %20 de bizden!