iade politikası


huner çantanızı umarız bizim kadar çok seversiniz; ürünün ömrü boyunca en yüksek kalitede işçilik ve dayanıklılığa sahip olacağının garantisini veriyoruz. Eğer ürününüz herhangi bir sebepten dolayı kullanılamaz hale gelirse, tamir etmek veya yenisiyle değiştirmek konusunda elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Lütfen her ürünün Müşteri Hizmetleri takımımız tarafından onaylanması gerektiğini unutmayın.

İade veya tamir sürecini başlatmak için lütfen ürününüzün fotoğrafı ve faturanızla beraber hello@tr-hunerthebrand.com adresine email atın.

İade

İndirimsiz alınan bütün ürünler siparişinizi teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde iade edilebilir. Onay sürecini takiben ürünün fiyatı, nakliye fiyatı düşürülerek, müşteriye iade edilir. Eğer siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün geçmişse, ürününüzü herhangi bir indirimle aldıysanız veya Müşteri Hizmetleri takımımız tarafından iadenin onaylanmazsa (ürün herhangi bir biçimde kullanıldıysa) para iadesi veya değişim sağlayamayız. 

İade veya değişim için ürününüz kullanılmamış ve size gönderildiği orijinal paketinde olmalıdır. 

Lütfen iade paketinize sipariş numaranızı, faturanızı ve ürününüzü neden iade ettiğinize dair küçük bir not ekleyin; bu bize ürün veya servisimizi nasıl geliştirebileceğimizi anlamakta yardımcı olacaktır. 

Değişim

Ürünlerimizin özelliği gereği, eğer teslim aldığınız ürününüz herhangi bir şekilde beklediğiniz gibi değilse değişim yapmaktan mutluluk duyarız. Lütfen bize hello@tr-hunerthebrand.com adresinden email atın, yeni siparişiniz için size elimizden geldiğince yardımcı olacağız. 

Para iadesi (eğer kabul edilirse)

Ürün iadeniz kontrolden sonra kabul edildiği takdirde size bu konuda bir bilgilendirme emaili atacağız. İadeniz kabul edildiği takdirde para iadeniz orijinal ödeme seçiminize göre en kısa sürede yapılacaktır.

Geç veya eksik para iadesi (duruma göre)

Eğer para iadeniz yapılmadıysa lütfen önce bankanızla görüşün. Para iadeleri banka veya kredi kartı şirketinizin işlem süreçlerine göre uzun sürebilir. Bankanızla ve kredi kartı şirketinizle görüştükten sonra hala para iadenizi alamadıysanız lütfen bize hello@tr-hunerthebrand.com adresinden email atın.

İndirim ürünleri

Şu anda sadece indirimsiz ürünler için iade ve değişim kabul edebiliyoruz. 

Hediye 

Eğer teslim aldığınız ürün direkt size hediye olarak gönderildiyse, sipariş tutarı kadar hediye çeki alacaksınız. İade ettiğiniz hediyeniz bize ulaştığında size süreçle ilgili bilgilendirme emaili atacağız.

Eğer ürün satın alırken hediye olarak işaretlenmediyse veya satın alan kişi hediyeyi size daha sonra vermek için kendi adına sipariş ettiyse, ürünü farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz. Yukarıdaki iade kabul edilemez durumlardan herhangi biri gerçekleştiyse maalesef iade kabul edemeyiz.

Nakliye

Ürününüzü iade etmek için lütfen aşağıdaki adresi kullanın:

Hüner Aldemir

İsmet İnönü Caddesi Kaptan Sokak NO: 24/A 

Çeliktepe Kağıthane Istanbul 34413 Türkiye

 

Ürün iadelerinde nakliye ücretlerinden müşteri sorumludur. Nakliye ücretleri iade edilemez. 

250 TL ve üzeri bir ürün iade ediyorsanız takip numaralı veya sigortalı göndermenizi tavsiye ederiz. İade edilen ürünlerin elimize ulaşmamasından sorumlu değiliz.

indirim ve etkinliklerden haberdar olmak için listemize kayıt ol, ilk siparişinde %20 de bizden!