kullanım şartları


KULLANIM ŞARTLARI

 

----

huner çantaları geri dönüşüm malzemelerinden yapılmış, her biri eşsiz çantalardır. Doğası gereği, her çantada görünüm, his (doku) ve genel estetik farklılıkları olması normaldir. 

Kullandığımız malzemeleri dayanıklı oldukları için seçmiş olsak da, dikiş sürecinde makine iğnesinin yarattığı küçük delikler nedeniyle malzeme hassaslaşır, bu yüzden ürünlerinizin özel ilgi ve bakım gerektirmektedir.

 

GENEL BAKIŞ

Bu site huner tarafından işletilmektedir. Site boyunca kullanılan "biz" ve "bizim" kelimeleri huner markasına işaret eder. huner bu siteyi, içerdiği bütün bilgi, araç ve servisler dahil, kullanıcının bütün şart, politika ve tebliğleri kabul ettiği durumda kullanıcıya sunar.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve/veya sitemizden alışveriş yaptığınız durumda, "Servis"imizi kullandığınız ve burada belirtilen "Kullanım Şartları"/"Şartlar" tarafından bağlandığınızı kabul edersiniz. Bu Kullanım Şartları siteyi ziyaret eden her kullanıcı, satıcı, müşteri, ve/veya katkıda bulunan herkesi kapsar. 

Lütfen sitemizi kullanmadan önce Kullanım Şartlarını okuyunuz. Sitemizin herhangi bir kısmına eriştiğiniz veya kullandığınız durumda, Kullanım Şartları'mıza bağlı olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Bu anlaşmadaki herhangi bir şart ve tebliği kabul etmek istemiyorsanız, sitemizi veya servisimizi kullanamazsınız. 

İnternet mağazamızın şu anki haline eklenen herhangi bir özellik veya araç bu Kullanım Şartları'na bağlı olacaktır. Kullanım Şartları'nın en güncel halini her zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Kullanım Şartları'mıza yapacağımız herhangi bir değişim, güncelleme veya yenilemeyi sitemizden takip edebilirsiniz. Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen bu belgeyi sıkça kontrol edin. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda bu belgede yapılan değişiklikleri de kabul ettiğinizi var sayacağız. 

Mağazamız Shopify Inc. tarafından host edilmektedir. Size ürün ve servislerimizi sunabilmemiz için bize gereken e-ticaret altyapısını sunmaktadırlar. 

 

 

KISIM 1 - INTERNET MAĞAZASI ŞARTLARI

Bu Kullanım Şartlarını kabul ettiğiniz durumda, ülkenizin veya eyaletinizin reşitlik yaşında olduğunuzu ve size bağımlı olan reşit olmayan kimselerin sitemizi kullanmasına izin verdiğinizi kabul ediyorsunuz.

Ürünlerimizi herhangi yasa dışı veya izinsiz bir biçimde kullanamaz, veya bu servisin kullanımında bölgenizin yasalarını ihlal edemezsiniz (telif hakkı yasaları dahil).

Yıkıcı amaçlı herhangi bir kod, virüs veya solucan iletemezsiniz. Bu Şartların ihlali, servislerinize anında son verileceği anlamına gelir.

 

 

KISIM 2 - GENEL ŞARTLAR

Herhangi bir kişiye, herhangi bir zaman servis vermeyi reddetme hakkını saklı tutarız. Bilgilerinizin (kredi kartı bilgileriniz hariç), şifrelenmemiş bir halde (a) farklı ağlara iletilebileceği; ve (b) farklı ağ veya aygıtların teknik gerekliliklerine göre değiştirilip uyarlanabileceğini kabul ediyorsunuz. Kredi kartı bilgileriniz ağlar arası transfer edilirken her zaman şifrelenir. Servisimizin herhangi bir kısmını, kullanımını veya erişilebilirliğini açıkça yazılı iznimiz olmadan yeniden üretme, kopyalama, satma, yeniden satma veya sömürmeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bu anlaşmada kullanılan başlıklar sadece kolaylık için kullanılmıştır ve Şartları herhangi bir şekilde limitlemez ve etkilemez. 

 

KISIM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUK, TAMAMLIK VE GÜNCELLİĞİ

Bu sitede sunulan bilgilerin doğruluğu, tamamlığı veya güncelliğinden sorumlu değiliz. Bu sitede sunulan bilgiler sadece genel bilgi olması açısından sunulmuştur ve birincil, daha doğru, daha tam veya daha güncel kaynaklara dayanmadan karar verme aşamasında tek kaynak olarak kullanılmamalıdır. Sitede bulunan herhangi bir bilgiye tevekkül kullanıcının sorumluluğundadır. Bu site bazı tarihi bilgiler içerebilir. Bu tarihi bilgiler, güncel olmayabilir ve sadece referans olarak sunulmuştur. Sitenin içeriklerini herhangi bir zaman güncelleme hakkını saklı tutarız ama herhangi bir güncelleme yapmak zorunda değiliz. Sitedeki değişiklikleri gözlemleme sorumluluğu kullanıcıdadır.

 

KISIM 4 - SERVİS VE FİYATLARA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Ürün fiyatlarımızı duyurmadan değiştirme hakkını saklı tutarız. Servislerimizi herhangi bir zaman haber vermeden değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız. Servisin değişim, fiyat değişimi, durdurulması veya sonlandırılmasıyla ilgili size veya herhangi bir üçüncü partiye sorumlu değiliz.

 

KISIM 5 - ÜRÜN VEYA SERVİSLER (geçerli ise)

Bazı ürünler veya servisler sadece internet üzerinde sitemizde mevcut olabilirler. Bu ürünler veya servisler sınırlı sayıda bulunur ve sadece İade Politikalarımız doğrultusunda değişim veya iade yapılabilir. Ürünlerimizi sitemizde mümkün olduğunca gerçek renkleri ve özellikleriyle göstermeye çalıştık. Kullandığınız bilgisayar veya aygıtın renklerinin doğruluğunu garanti edemeyiz. 

Ürün veya servislerimizin herhangi bir kişi, bölge veya coğrafi lokasyona satışı reddetme hakkımızı saklı tutarız. Bu hakkımızı duruma özel bir şekilde kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya servislerin miktarını sınırlayabiliriz. Bütün ürün açıklamaları veya fiyatları habersiz bir şekilde, kendimize göre değiştirebiliriz. Herhangi bir ürünün satışını durdurabiliriz. Herhangi bir servis veya ürün için sunulan teklif her an durdurulabilir. 

Sunulan ürün, servis, bilgi veya tarafınızdan satın alınan veya edinilen malzemelerin sizin kendi standartlarınızı karşılayacağını garanti edemeyiz. 

KISIM 6 - FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Verdiğiniz herhangi bir siparişi iptal etme hakkını saklı tutarız. Kişi, mesken veya sipariş başına alınabilecek ürün saysını limitleyebilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar aynı hesap, kredi kartı ve/veya fatura ve/veya teslimat adresinden verilen siparişlere uygulanabilir. Verdiğiniz siparişinizi değiştirme veya iptal etme durumunda sizinle bize verdiğiniz email ve/veya fatura adresi/telefon numarası yoluyla iletişime geçebiliriz. Bayi, satıcı veya distribütör tarafından verildiğine inandığımız siparişleri limitleyebilir veya engelleyebiliriz.

Verdiğiniz siparişlerde güncel, tam ve doğru satın alma ve hesap bilgilerinizi verdiğinizi kabul ediyorsunuz. Herhangi bir değişiklik durumunda siparişinizin doğru şekilde tamamlanabilmesi için hesap ve diğer bilgilerinizi, email adresi ve kredi kartı bilgileriniz dahil, hemen güncelleyeceğinizi kabul ediyorsunuz. 

Daha fazla detay için lütfen İade Politikası'nı inceleyiniz.

KISIM 7 - TERCİHE BAĞLI ARAÇLAR

Size üçüncü parti araçlara erişim sağlayabiliriz, bu araçlara müdahale etme veya kontrol etme hakkımız yoktur. Bu araçları olduğu gibi ve mevcut halleriyle garanti, temsil ve şartları olmadan kabul ediyorsunuz. Kullandığımız tercihe bağlı üçüncü parti araçlarıyla ortaya çıkan problemlerden sorumlu tutulamayız.

Sitemizde bulunan tercihe bağlı kullandığınız üçüncü parti araçların kullanımından kendi sorumluluğunuz altında yararlanıyorsunuz, bu araçların şartlarını bildiğiniz ve kabul ettiğinizden emin olunuz. 

İleride sitemizde başka servis ve/veya özellikler kullanabiliriz. Bu servis ve/veya özellikler de bu Kullanım Şartları'na bağlı olacaktır.

KISIM 8 - ÜÇÜNCÜ PARTİ İLİNTİLERİ

Sitemizde yer alan bazı içerik, ürün ve servislerin malzemeleri üçüncü partiler tarafından sağlanıyor olabilir. 

Sitemizde bulunan üçüncü parti linkleri sizi bizimle bağlantısı olmayan üçüncü parti sitelerine yönlendirebilir. Bu sitelerin, ürünlerin veya servislerin içeriklerinin doğruluğunu araştırmak ve değerlendirmek bizim sorumluluğumuz değildir. Üçüncü parti sitelerinden yaptığınız ürün, servis, kaynak, içerik alışverişi, veya işlemlerin yarattığı zarar veya hasarlarda sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü partinin politikaları ve uygulamalarını herhangi bir işlem yapmadan önce dikkatlice inceleyiniz. Üçüncü parti ürünleriyle ilgili şikayet, öneri, talep ve sorularınızı üçüncü partiye iletmeniz gerekmektedir.

KISIM 9 - KULLANICI YORUM, ÖNERİ VE DİĞER BİLDİRİMLER

Eğer, bizim direktifimiz doğrultusunda, bazı bildirimler (örneğin yarışma başvuruları) veya bizim direktifimiz doğrultusunda olmadan email, posta veya farklı bir yöntemle yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya başka malzemeler gönderildiği durumda bu malzemelerin tarafımızdan kopyalanabilir, güncellenebilir, yayımlanabilir, dağıtılabilir, çevirilebilir veya herhangi bir şekilde kullanılabilir olduğunu kabul ediyorsunuz. (1) yapılan yorumları gizli tutmak, (2) yapılan yorumlar için ücret ödemek veya (3) yapılan yorumlara cevap vermek sorumluluğunda değiliz. 

Yasa dışı, rahatsız edici, tehdit edici, saldırgan, iftira edici, müstehcen veya herhangi bir şekilde sakıncalı gördüğümüz yorumları kontrol etme, düzenleme veya kaldırma hakkımızı saklı tutarız. 

Yaptığınız yorumların telif hakkı, marka hakkı, gizlilik, kişisel veya herhangi bir üçüncü parti hakkını ihlal etmeyeceğini kabul ediyorsunuz. Yaptığınız yorumların iftira edici veya herhangi başka yönden yasa dışı, müstehcen veya saldırgan içerikli olmadığını veya bilgisayar virüsü veya herhangi bir hasara sebep olacak nitelikte olmadığını kabul ediyorsunuz. Yaptığınız yorumlarda kendinizin olmayan bir email adresi kullanamaz, olmadığınız biri gibi davranamaz veya bizi veya üçüncü partileri herhangi bir şekilde yanıltacak bir şekilde davranamazsınız. Yaptığınız yorumlar ve bunların doğruluğundan sadece siz sorumlusunuz. Sizin veya üçüncü partinin yaptığı yorumlardan sorumlu değiliz.

KISIM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER

Bize ilettiğiniz kişisel bilgileriniz Gizlilik İlkelerimiz tarafından korunmaktadır. Gizlilik İlkeleri'mizi buradan inceleyebilirsiniz. 

KISIM 11 - YANLIŞLAR, HATALAR VE EKSİKLER

Nadiren sitemizde sunduğumuz bilgiler veya servislerimizde ürün açıklamaları, fiyatlar, promosyonlar, teklifler, nakliye fiyatları, nakliye süreleri ve mevcut ürünlerle ilgili yazım hataları, yanlış veya eksik bilgiler bulunabilir. Bu hata, yanlış veya eksikleri önceden haber vermeden düzeltme, bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız. 

Hukuki gereklilik olmadıkça servisimiz veya sitenin başka herhangi bir yerindeki, fiyatlandırma dahil bilgileri güncellemek, düzeltmek veya açıklığa kavuşturmak sorumluluğumuz değildir. Servisimiz veya sitemizde bulunan herhangi bir güncelleme tarihi, servis veya sitenin güncellendiği anlamına gelmez.

KISIM 12 - YASAKLANMIŞ KULLANIM

Kullanım Şartları'nda belirtililen diğer yasaklara ek olarak, sitemizi veya içeriklerini aşağıdaki nedenler için kullanamazsınız: (a) yasa dışı nedenler; (b) başkalarını yasa dışı davranışlar yapmaya kışkırtıcı nedenler; (c) uluslararası, federal, bölge veya eyalet kuralları, yasaları veya kanunları ihlal edici nedenler; (d) bizim veya başkalarının fikri mülkiyetini ihlal edici nedenler; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, yaş, ulus veya engelliliğe göre taciz, hakaret, zarar, isim karalama, iftira etme, korkutma veya ayrımcılık yapmak için; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek için; (g) sitemizin, servislerimizin, başka sitelerin veya internetin doğru çalışmasını engelleyecek virüs veya zarar verici kod yüklemek veya iletmek için; (h) başkalarının bilgilerini toplamak veya takip etmek için; (i) spam etmek veya şifre çalmak için; (j) müstehcen veya ahlaka aykırı nedenler; veya (k) servisimizin, sitemizin, diğer sitelerin veya internetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya üstün gelmek için. Bu davranışlardan birini sergilediğiniz durumda servisimizi kullanımınızı iptal etme hakkını saklı tutarız. 

KISIM 13 - GARANTİ KOŞULLARI; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Servislerimizin kullanımının kesintisiz, güncel, güvenli veya hatasız olacağının garantisini veremeyiz. Servisimizin kullanımının sonuçlarının doğrulu veya güvenilirliğini garanti edemeyiz. 

Bilginize sunmadan herhangi bir zaman süresiz şekilde servisimizi kaldırabilir veya durdurabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Servisimizi kullanabilme veya kullanamama durumunuz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. 

Servisimiz tarafından size sunulan ürün ve servisler garanti ve diğer şartlar olmaksızın, bu şekliyle ve mevcut olduğu gibidir. 

huner ve dahilindeki hiç bir kimse, direktör, görevli, çalışan, iştirak, temsilci, taraf, stajyer, tedarikçi, servis sağlayacı veya lisans altına çalışan gibi, servisimizi veya servisimizle ilgili ürünleri kullanımızdan sakatlık, kayıp, talep veya herhangi direkt, direkt olmayan, tesadüfi, cezalandırıcı, özel veya dolaylı zararlardan (kayıp kar, kayıp hasılat, data kaybı, yenileme bedeli veya benzer zararlar gibi) sorumlu tutulamaz. Sorumluluğumuz hukuki yasaların izin verdiği en maksimum ölçüde korunmaktadır. 

KISIM 14 - TEMİNAT

huner markası, direktör, görevli, çalışan, iştirak, temsilci, taraf, stajyer, tedarikçi, servis sağlayacı veya lisans altına çalışanları üçüncü partilerine veya sizin Kullanım Sartları'nı ihlal eden davranışlarınız sonucunda ortaya çıkabilecek istek ve talepler durumunda korumaya, savunmaya ve suçsuz bulmayı kabul ediyorsunuz. 

KISIM 15 - BÖLÜNEBİLİRLİK

Bu Kullanım Şartları belgesinde herhangi bir kısım yasayı ihlal eder, geçersiz veya uygulanamaz bulunursa, belgenin geri kalanı hukuki yasaların izin verdiği kadar uygulanacak, uygulanamaz kısım ise Kullanım Şartları'ndan çıkartılacak, geri kalan kısmın geçerliliğini etkilemeyecektir.

KISIM 16 - İPTAL

Partilerin iptal tarihinden önce gerçekleşen mecburiyet ve sorumlulukları bu anlaşmanın iptalinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

Bu Kullanım Şartları anlaşması siz veya biz iptal edene kadar etkileyicidir. Kullanım Şartları tarafından bağlılığınızı kesmek için bizi servisimizi artık kullanmak istemediğinizi belirterek veya servisimizi kullanmayı keserek bildirebilirsiniz. Eğer kendi muhakememize göre Kullanım Şartlarını ihlal eder veya ettiğinizi düşünürsek, size haber vermeden herhangi bir zaman bu anlaşmayı geçersiz kılabiliriz, iptal günü dahil o ana kadar kullandığımız servislerin bedelinden sorumlu tutulacaksınız.

KISIM 17 - BÜTÜN ANLAŞMA

Bu Kullanım Şartları'nın herhangi bir kısmını uygulayamama veya yerine getiremememiz durumunda bu anlaşmanın şartlarından feragat ettiğimiz anlamına gelmez. 

Tarafımızdan bu siteye konan Kullanım Şartları ve herhangi diğer politika veya operasyon kuralları daha öncesinden tarafımız ve sizin aranızda sözlü veya yazılı olarak konuşulmuş herhangi bir anlaşma, iletişim ve teklifi hükümsüz kılar.

Bu Kullanım Şartları'nın yorumlanması sürecinde yaşanabilecek herhangi bir belirsizlik yazan parti tarafına yorulamaz.

KISIM 18 - GEÇERLİ KANUNLAR

Bu Kullanım Şartları ve size sunduğumuz servisle ilgili herhangi başka anlaşmalar Istanbul, Türkiye'nin kanunlarıyla uyumludur.

KISIM 19 - KULLANIM ŞARTLARI'NA DEĞİŞİKLİKLER

Kullanım Şartları'nın en güncel halini her zaman buradan inceleyebilirsiniz. 

Bu Kullanım Şartları'nda sitemize bilgisini koyarak değişim yapma, değiştirme veya yerine koyma yegane takdir yetkisi bizim üzerimizdedir. Bu değişikliklerden kendinizi haberdar etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sitemizi devamlı kullanımınız Kullanım Şartları'nda yapılan bütün değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

KISIM 20 - İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kullanım Şartları'yla ilgili sorularınızı hello@tr-hunerthebrand.com adresinden bize email yoluyla atabilirsiniz.

indirim ve etkinliklerden haberdar olmak için listemize kayıt ol, ilk siparişinde %20 de bizden!